Aplikácia umelého hnojiva

Maximálna presnosť, šetrná manipulácia s priemyselnými hnojivami, vysoký výkon s moderným strojom AMAZONE ZA-V 3200

O aplikácií umelého hnojiva

Téma živín formou aplikácie priemyselných hnojív je stále veľkým trendom pre väčšinu poľnohospodárskych podnikov na celom svete. Každý poľnohospodársky subjekt sa snaží vo svojej rastlinnej výrobe o vyššiu produkciu, ktorá spočíva vo viacerých faktoroch, z ktorého dôležitú úlohu zohrávajú priemyselné hnojivá. Žiaľ, v stave v akom sú naše farmy dnes, musíme skonštatovať, že sa redukuje vo veľkom živočíšna výroba a tým ubúda aj organické hnojivo z našich polí, čo farmári nahrádzajú priemyselnými hnojivami.
Kvôli tomuto sme sa rozhodli nakúpiť nesené rozmetadlo AMAZONE ZA-V 3200 s vysokým plošným výkonom, precíznou a šetrnou aplikáciou pre rovnomerné rozhadzovanie s aktuálne najmodernejším rozmetadlom na trhu. V agregácií je s našim traktorom CLAAS Axion 830, samozrejme k dispozícií s kultivačnými kolesami s fix rozchodom kolies 150/225cm.

AMAZONE ZA-V 3200

Charakteristika a výbava nášho rozmetadla:

-kapacita zásobníka 3200l
-rozmetacie kotúče V-Set 3 (24-36m) s hydraulickým pohonom
-presné množstvo a efektívne rozhadzovanie od 0 – 650 kg/min
-GPS navádzanie Trimble GFX750 s RTK +/- 2cm
-automatický systém váženia, pripojenie Isobus
-Section Control Standard – automatický štart-stop na úvrati
-hraničné rozmetanie

DJI_0023-scaled.jpg

CLAAS Axion 830

Ako prvý kolesový traktor v našej firme sme si nechali navrhnúť traktor so strednej kategórie s maximálnou výbavou pre flexibilné využitie v každom mechanizačnom sektore pre poskytovanie služieb pre poľnohospodárov.
Traktor Claas Axion 830 s motorom 6,7l FPT s maximálnym výkonom 235hp, prevodovkou s radením pod zaťažením Hexashift 24+24 s automatikou Hexactiv, s tempomatom a funkciou Smart stop. Traktor je vybavený prietokom hydraulickej sústavy 150l/min., prednou odpruženou nápravou Proactiv, 4-bodovým odpružením kabíny, 4 zadnými hydraulickými okruhmi s prepadom, 1 predným hydraulickým okruhom s prepadom, ECO1000 vývodovým hriadeľom, predným závažím 1500kg a pod.
Traktor má taktiež namontovaných 20 LED pracovných svetlometov pre efektívnejšiu prácu v noci a má najkomfortnejšiu kabínu značky Claas.
Pre precízne poľnohospodárstvo máme v traktore GPS navigáciu Trimble GFX-750 s EZ Pilot-Pro v základe s Isobus UT terminálom a s +/- 2 cm presnosťou. Dokážeme Vám vyhotoviť štatistiku jázd, prejazdy po poli, lokalizáciu spracovanej pôdy a iné so systémom VSU-truck na požiadavku.

DJI_0019-scaled.jpg

Linka rozmetania priemyselného hnojiva

V prípade záujmu zabezpečujeme aj linku rozmetania umelého hnojiva s teleskopickým nakladačom CLAAS Scorpion 756.

linka1.jpg

Spojte sa s nami

Spoločne s našim tímom pracujeme na tom, aby sme vedeli promptne vyhovieť všetkým Vašim požiadavkám. Ak potrebujete včas, efektívne a kvalitne odvedenú prácu, hľadajte nás s dôverou!