Odvoz agrokomodít

Ponúkame odvoz agrokomodít a iných materiálov veľkoobjemovými návesmi. K dispozícií máme širokú škálu traktorových a nákladných súprav na výkon tejto služby podľa priania zákazníka. Vieme zabezpečiť súpravy od 25m3 až do 65m3.

O odvoze agrokomodít

Po ukončení prvej žatevnej sezóny sme zistili nedostatky techniky pri zabezpečovaní odvozu spod kombajnov. Po dlhom uvažovaní sme prišli s návrhom k nášmu partnerovi AGRALL, aby nám skonštruoval a ponúkol výkonný kolesový traktor v agregácií s trojnápravovým prívesom na odvoz sypkého materiálu.  Vybrali sme si kolesový traktor CLAAS Axion 830 s dostatočným výkonom nie len pre odvoz ale aj pre prípadné pôdospracovanie a regionálny predajca AGRALL-u nám dohodol stretnutie vo FLIEGL-i, kde sme si nechali skonštruovať nášho prvého Giganta.

Pomocou našich zmluvných partnerov aktuálne zabezpečujeme spustu odvozov pre rôzne činnosti pre našich odberateľov, od odvozu obilia, kukurice, slnečnice, sóje po odvoz senáže, siláže, cukrovej repy a stavebného materiálu.

K dispozícií máme rôzne objemové kategórie, od menších 25m3 prívesov až po veľkoobjemové prívesy s objemom 65m3. Pre väčší výkon a pre zabezpečovanie žatvy na kľúč vieme dodať aj prekladací voz s kompletnou kamiónovou dopravou na odberné miesto.

axion.jpg

CLAAS Axion 830

Ako prvý kolesový traktor v našej firme sme si nechali navrhnúť traktor so strednej kategórie s maximálnou výbavou pre flexibilné využitie v každom mechanizačnom sektore pre poskytovanie služieb pre poľnohospodárov.
Traktor Claas Axion 830 s motorom 6,7l FPT s maximálnym výkonom 235hp, prevodovkou s radením pod zaťažením Hexashift 24+24 s automatikou Hexactiv, s tempomatom a funkciou Smart stop. Traktor je vybavený prietokom hydraulickej sústavy 150l/min., prednou odpruženou nápravou Proactiv, 4-bodovým odpružením kabíny, 4 zadnými hydraulickými okruhmi s prepadom, 1 predným hydraulickým okruhom s prepadom, ECO1000 vývodovým hriadeľom, predným závažím 1500kg a pod.
Traktor má taktiež namontovaných 20 LED pracovných svetlometov pre efektívnejšiu prácu v noci a má najkomfortnejšiu kabínu značky Claas.
Pre precízne poľnohospodárstvo máme v traktore GPS navigáciu Trimble GFX-750 s EZ Pilot-Pro v základe s Isobus UT terminálom a s +/- 2 cm presnosťou. Dokážeme Vám vyhotoviť štatistiku jázd, prejazdy po poli, lokalizáciu spracovanej pôdy a iné so systémom VSU-truck na požiadavku.

20181212_194908-scaled.jpg

FLIEGL Gigant ASW 381

Veľkoobjemový 3-nápravový príves Fliegl ASW 381 s objemom 44m3 s hydraulicky výtlačným čelom pre lepšiu obratnosť v nízkych skladových priestoroch a na stabilitu na silážnych jamách s natáčaním prednej a zadnej nápravy.

20190314_132824-scaled.jpg

Spojte sa s nami

Spoločne s našim tímom pracujeme na tom, aby sme vedeli promptne vyhovieť všetkým Vašim požiadavkám. Ak potrebujete včas, efektívne a kvalitne odvedenú prácu, hľadajte nás s dôverou!