Služby s teleskopickým nakladačom

Ponúkame Vám viacúčelový stroj na využitie v rôznych odvetviach ako sú stavebníctvo, poľnohospodárstvo ale aj pre samosprávy a domácnosti. V zostave vozového parku nesmie chýbať náš ``veľký`` pomocník, ktorý ušetrí veľa času, zbytočných nákladov a trpezlivosti. 🙂

O teleskopickom nakladači

„Pripravený pre akékoľvek úkoly.” – vystihuje veta od výrobcu nášho Scorpiona – CLAAS.
Náš teleskopický nakladač CLAAS Scorpion 756 s maximálnou zdvihovou hmotnosťou 5,6t a s maximálnou výškou zdvihu 7m prispieva svojim výkonom, plynulým pohonom, svojou obratnosťou a mnoho inými funkciami k tomu, aby sme zvládli všetky naše zákazky bezpečne, pohodlne, plynule a hlavne profesionálne.

Manipulácia s paletami, vykládka či nakládka kamiónov, úprava ciest, úprava terénu, orezávanie stromov, manipulácia so sypkým materiálom, prepravné práce, odtláčanie snehu, pomoc v stavebníctve, pomoc pre samosprávy a domácnosti, pomoc pre farmárov – toto všetko s jedným strojom, našim Scorpionom. Tento stroj má čím ďalej tým väčšie opodstatnenie vo viacerých úkoloch, poskytuje efektivitu, silu a rýchlosť a môže Vám nahradiť až 5 špeciálnych strojov.

Neveríte nám? Presvedčte sa sami a zavolajte nám.

rako-scaled.jpg

Spojte sa s nami

Spoločne s našim tímom pracujeme na tom, aby sme vedeli promptne vyhovieť všetkým Vašim požiadavkám. Ak potrebujete včas, efektívne a kvalitne odvedenú prácu, hľadajte nás s dôverou!